Sun System LEC 315W Etelligent pro LEC výbojky

Sun System LEC® 315W Etelligent™ je digitální předřadník pro LEC® neboli CMH výbojky, který patří k absolutní... (podrobný popis)

Dostupnost:Skladem
Zvolte typ:
4 499,00 Kč

Detailní popis produktu

Sun System LEC® 315W Etelligent je digitální předřadník pro LEC® neboli CMH výbojky, který patří k absolutní špičce na trhu. Je přepínatelný a je kompatibilní s kontrolerem Sun System® Etelligent, který plně nahradí časovač a celkově dá novou dimenzi Vašemu pěstování, díky teplotní samoregulaci. Už nikdy nebudete plýtvat energií na poškozování svých rostlin.

Technologie Light Emitting Ceramic (LEC®) neboli Ceramic Metal Halide (CMH) je nejpokročilejší forma osvětlení v poměru spotřeby a výnosu. Vaše rostliny si budou užívat perfektně vyladěné spektrum a nižší provozní teplota je výhodou zejména v menších prostorech.

K dispozici máme kompatibilní výbojky ve dvou různých spektrech.

Univerzální výbojka s teplotou chromatičnosti 3100 K, která je vhodná pro zrání, růst i květ vašich rostlin. Tato lampa je ideální i jako doplněk květových HPS.

Pro mateční a mladé  rostliny je vhodná výbojka s teplotou chromatičnosti 4200 K.

Nejlepší reflektor, který můžeme doporučit je Sun System® LEC® Brand 315 RA™ Reflector. Tato kombinace vám zaručí nejlepší pokrytí prostoru efektivně a rovnoměrně.

Podobné produkty

Philips Master HPI-T Plus 250W-růst

od799,00 Kč

Philips Master HPI-T Plus 400W-růst

od799,00 Kč

Philips Master HPI-T PRO 1000W-růst

od3 349,00 Kč

Philips Master SON-T PIA Plus 250W-květ

od699,00 Kč